Wersje językowe
Gdzie wykorzystać taśmę LED
Gdzie wykorzystać taśmę LED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie wykorzystać taśmę LED

W projektowaniu przestrzeni światło jest istotnym elementem użytecznym i dekoracyjnym. Daje ono życie i duszę przedmiotom tworząc magię przestrzeni. Grając z ciemnością przynosi niesamowite efekty. Światło jest wszechobecne w naszym życiu, a produkty LED można zobaczyć na każdym kroku.
Oświetlenie z wykorzystaniem taśm LED wykorzystuje się w zasadzie wszędzie.

  1. Oświetlenie mebli i przedmiotów taśmą LED

Coraz więcej projektantów dostrzega ogromne możliwości pasków ledowych i używa ich do projektowania różnorodnych produktów meblowych. Tak stworzone meble sprawiają, że nasze otoczenie jest inspirujące i ciepłe. Natomiast wszelkiego rodzaju podświetlone wyroby ze szkła, metalu czy kamienia są piękniejsze i bardziej zauważalne.

2. Oświetlenie wnętrz taśmą ledową

Często jest tak, że dobrze urządzonemu wnętrzu czegoś brakuje, dom jest nieokreślony i nudny. Wystarczy klika pasków LED, aby podnieść poziom przestrzeni. Najłatwiej jest ten efekt osiągnąć podświetlając sufit. Miękkie światło z taśmy LED odbite od ściany nie będzie oślepiało, a my będziemy się czuć komfortowo. Natomiast konstrukcja listew świetlnych w półkach i szafkach ściennych poprawi podstawowe oświetlenie w ciemnych kątach. Linie świetlne ścienne wprowadzą wrażenie trójwymiarowości. Emitowane światło zderzając się z zaokrąglonymi lub ciekawymi kształtami wprowadzi witalność do naszych wnętrz. 

3.Dekoracja architektoniczna i modelowanie artystyczne otwartej przestrzeni

Mówi się, że budynki mają dwa cykle życiowe, jeden w dzień, a drugi w nocy. Nocne życie architektoniczne opiera się na odpowiednio i dobranych efektach świetlnych. Projektanci stosują tzw. metodę mycia ścian światłem wykorzystując do tego listwy świetlne schowane w podbitce dachowej, ścianie czy podłożu. Dzięki temu uzyskuje się zarys przestrzeni. Ten magiczny efekt pobudza emocje i kieruje naszym wzrokiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl